Obróbka metali CNC

Firma SKRAW-SERWIS znajduje się w Czernikowie w pobliżu miasta Toruń. W swojej działalności wykorzystujemy wszystkie, nowoczesne technologie, na których dzisiaj opiera się obróbka metali CNC. Park maszynowy naszej firmy tworzą innowacyjne urządzenia. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować duży wybór naszych usług. Pełne sterowanie CNC maszyn umożliwia bardzo dużą dokładność i powtarzalność elementów. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, jak i indywidualnie. Szczegółowo jest więc ustalany plan zamówionej obróbki, który z powodzeniem następnie jest wdrożony. Staramy się zadowolić kontrahentów, zarówno jeśli chodzi o cenę usług, jak i terminowość ich wykonania. To jest zaś możliwe, gdyż nasza aparatura, wykorzystanie przełomowych technologii sprawia, że koszty naszych działań są umiarkowane. Obecnie oferowane usługi zamawia u nas szerokie grono kontrahentów polskich, jak i zagranicznych, którzy funkcjonują w różnych branżach przemysłu. To najlepsze potwierdzenie naszej solidności.
Wykonywane usługi:

W naszym parku maszynowym, który znajduje się w Czernikowie k. Torunia posiadamy zaawansowane technologicznie maszyny niezbędne w procesach frezowania CNC:

Pionowe Centra Obróbcze DECKEL MAHO

1. DMC 1035ecoMill

  •   Zakres przesuwu osi: X = 1035 mm, Y = 560 mm, Z = 510 mm


2. DMC 635Veco


  • Zakres przesuwu osi: X = 635 mm, Y = 510 mm, Z = 460 mm
3. Tokarka Uniwersalna CNC CTX 310 ECOLINE


• Przestrzeń obróbcza
• Przelot nad łożem 330 mm
• Przelot nad suportem 260 mm
• Max. średnica toczenia 200 mm
• Długość toczenia w osi Z 393 mm

Oferujemy centrum tokarskie, które umożliwia toczenie i frezowanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych przedmiotów w kształcie brył obrotowych.

biuro@skraw-serwis.pl
www.skraw-serwis.pl